Home TE NDRYSHME “Kimikati” largohet nga Portokalli: Kur të fillojë sezoni do të jem në…

“Kimikati” largohet nga Portokalli: Kur të fillojë sezoni do të jem në…

249
0

“Portokalli” duket se do të ketë largime të reja këtë sezon dhe aktorë të rinj pasi një tjetër personazh do t’I largihet trupës.

Bëhet fjalë për Olsi Bylykun, i cili me rolin e Kimikatit arriti të bëhej shpejt i famshëm duke fituar zemrat e publikut.

Mirëpo me sa duket Olsin nuk do ta shohim më në spektaklin e humorit dhe këtë e ka konfirmuar ai vetë.

I kontaktuar nga “WHO” aktori ka treguar se do të largohet për angazhime të tjera artistike.

Ai tha:

Po është e vërtetë që do të largohem nga ‘Portokalli’. Nuk do të jem më në ‘Top Channel’. Do të largohem për angazhime të tjera artistike. Detajet të tjera dua t’i lë surprizë kur të fillojë sezoni.”