Home MOTI Keni plane për nesër? Moti sjell surprizën që të gjithë prisni! I...

Keni plane për nesër? Moti sjell surprizën që të gjithë prisni! I paparë!

176
0

Sot pasdite dhe nesër NUK priten reshje, përjashtuar rasteve shumë të izoluara, më të mundshme në terrenet malore verilindore; në përgjithësi, të dobëta (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 0 °C / 11 °C

në vendet e ulëta: -2 °C / 11 °C

në vendet malore: -4 °C / 8 °C.

ERA

Sot pasdite dhe nesër era do të fryjë e lehtë, ndërsa në bregdet deri mesatare.