Home TE NDRYSHME Këngëtarja Myfarete Laze në zi/ Ndahet nga jeta njeriu i shtrenjtë për...

Këngëtarja Myfarete Laze në zi/ Ndahet nga jeta njeriu i shtrenjtë për të në lule të moshës: Më bëri gjyshe për herë të parë

243
0

Dhëndri i këngëtares së njohur Myfarete Laze është ndarë nga jeta ditën e djeshme.

Lajmin e hidhur e ka bërë vetë të ditur këngëtarja me anë të një postimi në llogarinë e saj në Facebook.

Pas largimit, Enxhëll i nis një videomesazh Saimirit dhe i bën një kërkesë të pazakontë
‘Natë e trishtë. Humba një pjestar të familjes , shumë të dashur dhe të respektuar. Humba djalin që se linda dot vetë, dhëndrin, babain e mbesës që më bëri gjyshe’ ka shkruar në postim këngëtarja.