Julian Deda thumbon keq Altin Bashen pasi u largua nga Portikallia.Ja cfare ka postuar

0
451

Pas 17 vitesh ne Portokalli Altin Bashës eshte larguar nga ky emision dhe pse nuk dihet arsyen e verteta pse ai u largua.

Ai eshte zëvendësuar nga regjisori Indrit Çobani.

Lidhur me këtë largim ka reaguar aktor i humorit Julian Deda, i cili ka bashkëpunuar vite më parë me të, si pjesë e Portokalli.

Juli ka bërë një postim në rrjetet sociale ku shkruan, “Bravo Altin, pas 17 vitesh eksperiencë pune si regjisor, më në fund ja arrite qëllimit, u bëre asistent regjisor. Hallall plako”.

Juli i ka shprehur prej kohësh pakënaqësitë me Bashën dhe tashmë largimi i tij si regjisor i spektaklit, duket se e ka kënaqur ate.