Home TE NDRYSHME ‘I thashë prit është rradha ime’, Almeda tregon si reagoi kur mësoi...

‘I thashë prit është rradha ime’, Almeda tregon si reagoi kur mësoi se e ëma është shtatzënë

515
0

Almeda Abazi eshte ish missi shqiptar qe e kemi pare shpesh ne intervista dhe kjo fale faktit se ka krijuar nje familje te bukur ne Turqi me aktorin e njohur turk Tolgahan.

Ajo tregon per marredhenien ne cift si edhe per familjaret e saj. Ndersa kur ra fjala tek e ema ajo tha se eshte shume e lumtur qe nena e beri me vella pasi tani ai eshte nje shok shumi mire me Efehanin djalin e saj.

Madje ajo tha: “Kur e mora vesh ne fillim per mamin tim se aeshte shtatezene i thashe prit se eshte radha ime nje here. Por me mire qe eshte bere se ai dhe Efehan do te rriten bashke dhe e duan shume njeri tjetrin qe tani. Ata te dy luajne shume dhe besoj se do vazhdojne te jene gjithmne bashke”.

Vellai i Almedes tani eshte 6 vjec ndersa Efehan eshte 1 vjec.