Food Matters

Travel Guides

Healthy Life

HABIT gruaja 112-vjeçare nga Memaliaj, ka një porosi për njerëzit që...

“Kisha një palë syze, por i hodha se më bënë më keq. Kam punuar në kooperativë. Shkoj për votime. Jeta është e bukur, por...

“Jam shqiptar”, aktori i njohur pranon hapur origjinën, tregon nga cili...

Aktori shumë i dashur për shqiptarët, Kivanc Tatlitug, nuk e ka fshehur asnjëherë origjinën shqiptare. I famshëm për rolet e tij në shumë seriale turke,...
20,703FansLike
68,260FollowersFollow
14,700SubscribersSubscribe
- Advertisment -

Most Popular

Culture

Sport News

Ndërron mënyra e hyrjes në Greqi. Plotësoni protokollin e mbërritjes në Greqi 48 orë...

Nga data 1 Korrik deri në datën 31 Gusht, çdo udhëtar Shqiptar që do hyj në Republikën e Greqisë, pavarsisht nënshtetësisë duhet të plotësojnë...

Tërmet i fuqishëm sërish në Turqi, epiqendra në Karaburun, raportohen deme të mëdha

Një tërmet tjetër me fuqi prej 5.1 ballë ka ndodhur në brigjet e rajonit Karaburun në qytetin Izmir në Detin Egje në Turqi, transmeton...

Sot ka ditëlindjen Edi Rama, ja sa vjeç mbush Kryeministri.Cfare do ti uroni?

Kryeministi i Shqipërisë Edi Rama ditën e sotme feston 56 vjetorin. Rama lindi në 4 korrik në Tiranë, ndërsa para zgjedhjes së tij si kryeministër,...

Lajm i mire per shqiptaret ne Itali/ Bonus qiraje 2021 për të gjithë qiramarrësit...

Brenda Ligjit të ri të Buxhetit ekziston një grant i pakthyeshëm: bonusi i qirasë 2021 i siguruar nga Agjencia e të Ardhurave. Ky kontribut...

Nga data 31 gusht fillojne masat e reja ne Greqi.Ja oraret qe ndalohet levizja`

Tashme Greqia po fillon te mbyllet serisht dhe te perdor masa te reja kunder koronavirusit. Ministri i Brendshëm ne Greqi përmes një postimi në Twitter...

Fitness