Home SHENDETI Hiqeni ndryshkun nga stufa, lavamani dhe kudo vetëm me këtë përbërës!

Hiqeni ndryshkun nga stufa, lavamani dhe kudo vetëm me këtë përbërës!

95
0

Amviset e sotme e kanë shumë më të vështirë se ato në të kaluarën pastrimin e shtëoisë.

Pajisjet moderne të kuzhinës duken të mëdha, por ato janë shumë të vështira për t’u pastruar.

Ne do t’ju tregojmë një truk që do të jetë fundi i të gjitha vuajtjeve tuaj të pastrimit.

Përbërësit: 1 limon, ujë të nxehtë dhe një peshqir.

Përgatitja:
Shtrydheni limonin në një tas të vogël, pastaj shtoni pak ujë të nxehtë dhe lyeni përzierjen në zonat e prekura.

Lëreni ilaçin të veprojw për 10 minuta, pastaj fwrkojeni me një leckë dhe kuzhina juaj do të jetë përsëri me shkëlqim! Provojeni vetë dhe do të habiteni nga rezultatet!

Burimi: Eatingrightandhealthmedicine
©gatuajshendetshem/a.c./

(Visited 1 times, 1 visits today)