Hajde luks hajde! Shikoni si e ka mobiluar Poni shtëpinë, do mbeteni pa fjalë!

0
626

Poni eshte nje nga kengetaret me te dashura dhe qe publiku e pelqen shume.

Shume kenge te saj jane hite dhe kjo e ka bere karrieren e saj te suksesshme.

Ne shume organizime te ndyshme Poni eshte pjese e tyre dhe keto ftesa jane te shpeshta per te.

Mirepo per jeten e saj private e familjare, kengetarja gjithmone ka qene shume e fshehte dhe shume rralle publikon fotot me djalin apo bashkeshortin e saj.

Kesaj here ne intagramin e saj Poni na ka njohur me disa pjese te shtepise se saj luksoze duke u treguar ndjekesve te saj cfare e pret ate pas pune.

Megjithate eshte nje shtepi shume e bukur dhe e kuruar deri ne detaje.