Gruaja nga Tirana hedh qenin nga kati i 6 i pallatit. E gjen belaja. Ja cfarë vepre penale ka kryer

0
83

Nje grua ne Tirane ka hedhur qenin nga kati i 6 i pallatit dhe ai ka ngordhur.

Me pas policia ka shkuar ne vendngjarje dhe kane bere ferifikimin e ngjarjes.

Pamjet jane vere virale ne rrjetet sociale dhe dhe policia ka arrestuar zonjen.

Policia e Tiranës falenderon mediat per raportimin e ngjarjes dhe ka arrestuar ate dhe menjëherë kanë filluar hetimet për rastin në fjalë, sipas të gjitha dispozitave të parashikuara në Kodin Penal, dhe në përfundim të veprimeve kanë referuar materialet në Prokurori, për veprën penale “Vrasja me dashje e kafshës së shoqërimit”.