Gjinon që e martuan 14 vjec e mbani mend? Ja si duket tani dhe ku jeton

0
1430

Filmi “14 vjec dhender” dikur na ka lene te gjitheve te gozhduar pas ekranit te televizorit

Ne te gjithe qe e kemi pare filmin kemi qeshur pa fund me batutat e djaloshit Gjino qe u martua 14 vjec.

Aktori qe luajti ate rol quhet Admir Sorra dhe sot ka ndryshuar shume, fare pak mund te duket si Gjino i dikurshem.

Ai aktualisht jeton ne Vlore dhe mesohet se vite me pare ka qene jashte shtetit.

Aktori Admir Sorra sot eshte nje burre i pashem qe gjithsesi i ka mbetur buzeqeshja karakteristike e Gjinos