Home TE NDRYSHME Flet hapur Gilberta, merr fund lidhja e saj me Ilirin: Më mirë...

Flet hapur Gilberta, merr fund lidhja e saj me Ilirin: Më mirë vetëm se sa me një …

562
0

Gilberta dhe Iliri ishin një nga çiftet që dolën se bashku nga Përputhen +40 dhe rreth një muaj më parë zyrtarizuan marrëdhënien e tyre.

Por, mesa duket, tashmë çdo gje ka marrë fund dhe lajmin e ka bërë të ditur vetë Gilberta nëpërmjet një postimi në Instagram.

Një ndjekës e ka pyetur nëse vazhdon me Ilirin dhe ajo ka thënë:

“Jo, nuk jam me Ilirin. Jam e lirë po shijoj verën. E vërteta, e hapur, e kthjellët, jeta kjo është. S’do rrimë mbyllur me fri kën e lënd imit, njerëzit shprehin atë ç’ka po jetojnë në atë fazë që ne kemi ose jo fatin t’i njohim, ne mësojmë, përjetojmë, gjallë jemi, kjo është jeta. E vijojmë para! Kush do na shoqëron”.