E pabesueshme si është ‘katandisur’ Ermal Mamaqi pas përfundimit të sezonit, nuk do ta njihni më

0
760

Pas përfundimit të sezonit televiziv, aktori Ermal Mamaqi duket se po pushon së bashku me familjen e tij, por pa u shkëputur totalisht nga biznesi.

Pas pushimeve në Greqi, Ermali dhe Ami ndodhen në Como të Italisë, aty ku kanë shkuar dhe shumë personazhe të tjerë, si të ftuar në një dasëm.

Në një foto që Ermali ka postuar në ‘Instagram’ pak minuta më parë shihet se ai ka lënë mjekër dhe është shumë e vështirë të njihet.

Me siguri aktori po bën pushime absolute pa u merakosur shumë për pamjen e tij të jashtme.