Home TE NDRYSHME E pa pritur.Ndërron jetë aktori i madh i humorit Koço Devole

E pa pritur.Ndërron jetë aktori i madh i humorit Koço Devole

176
0

Ai ishte nje nga artitet me te medhenj te ketij populli.Humoristi i madhe Koco Devole nderron jete.

Ishte nje lajm qe nuk e prisnim pasi gjendja e tij eshte stabel por covidi 19 nuk te fal eshte nje virus qe nuk te fal.

Plus ai kishte dhe semundje te tjera qe e renduan gjendjen e tij.

U prefsh ne paqe.