Home TE NDRYSHME E ka mbajtur larg ekranit prej kohesh, por ja cili eshte bashkeshorti...

E ka mbajtur larg ekranit prej kohesh, por ja cili eshte bashkeshorti i Floriana Garos, i cili eshte gjithashtu edhe

577
0

Kur Floriana Garo u kthye në Tiranë, gjëja e fundit që mund të na shkonte ndërmend është se ajo do i futej politikës.

Ish-moderatorja e njohur jo vetëm që u pozicionua shumë shpejt në radhët e partisë opozitare më të madhe në vend, por mban edhe një post shumë të rëndësishëm siç është ai i zëdhënëses së fushatës elektorale të PD-së.
Duket se bukuroshja e ekranit është përfshirë seriozisht në detyrën e saj të re dhe ka filluar që tani të bëhet pjesë e strukturave organizative të Partisë Demokratike.

Së fundmi në rrjet ka qarkulluar një foto e saj me disa të rinj në radhët e PD-së, por ai që tërhoqi vëmendjen është mashkulli që ka në krah.
E gjeni kush është? Bëhet fjalë për avokatin Enis Daci, bashkëshorti i Florianës. Zëdhënësja e Partisë Demokratike nuk ekspozon foto familjare në rrjete sociale, por ja që politika ka edhe disa avantazhe të vogla.

Enisi është mbështetja më e madhe e Florianës në këtë rrugëtim të ri, megjithëse nuk është e qartë nëse ka ardhur vetëm për fundjavën, apo do të qëndrojë këtu.