Home TE NDRYSHME E gjeni dot se kush është kjo bebe e bukur/ Sot të...

E gjeni dot se kush është kjo bebe e bukur/ Sot të gjithë kërcejmë me këngët e saj

370
0

Vogëlushja në foto, sot është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur kosovare, Remzie Osmanin.

Me zërin e veçantë dhe performancat mbresëlënëse, këngëtarja ka bërë për vete publikun.

Krahas fotografisë bardhë e zi me të ëmën, ajo shkruan: “Sa te bukura femrat shqiptare e ne kete rast Nana ime. Une 6 muaj”.