Home TE NDRYSHME Debati me Fatjonin, e go diti dhe me pas u largua nga...

Debati me Fatjonin, e go diti dhe me pas u largua nga emisioni, cfare ben Ana jashtë studios do t’ju habisë

62
0

Ne nje nga radhet e puntatave te emisionit ‘Perputhen’ ka ndodhur nje situate interesante e paparashikuar. Si nisje ishte njohja e Fatjonit me Melisen dhe ketu nis ‘xhelozia’ e Anes.

Pas ketij takimi ne cift Ana shprehu gjere e gjate zhgenjimet e saj per Fatjoninme nje tekst te gjate si nje roman te cilin drejtuesja e emisionit e nderpret per shkak te kohes ne televizion.
Por kur ajo ngrihet per te ikur e godet Fatjonin dhe ky veprim i saj solli shume debate dhe reagime ne publik.

Menjehere pas largimit nje nga gazetaret e ndjek qe ta filmje por edhe ne ate moment Ana tregon ‘force’ duke e shtyre gazetaren dhe mundohet t`ia hedhi telefonin per toke.