Dalin foto/Ja cili eshte burri i Rajmonda Bulkut me te cilin ka 41 vite martese te lumtur por nuk e njihnim

0
518

Rajmonda Bulku eshte nder aktoret me te medha te kinematografise shqiptare dhe ajo ka folur edhe per familjen e saj ne nje emision para disa kohesh.

Aktorja tregon se ka 42 vjet martese dhe eshte gjyshe e tre niperve.

Pjese nga biseda e saj:
“Ne mundohemi që në rast se thirremi diku të flasim, por jemi edhe larg këtyre rrjeteve sociale sepse nuk kemi nevojë për këtë dukje që herë herë na lodh. Por sërish nuk mund të rrish e fshur. Kur e merja Joenin nga kopshti më pyeste se përse në kopsht më thonë nipi i Rajmonda Bulkut dhe jo djali i mamit tim. Dhe unë e sqaroja se ata më njohin nga filmat. Edhe djali i vajzës që jeton në Greqi, Damiani është shumë i lidhur me ne, sepse me të shihemi edhe më rrallë”, tha Bulku.