Ç’po ndodh në shtëpinë e Edi Ramës te gjithe po festojne?Ja sa vjec mbush sot Zaho

0
407

Nje dite e bukur per familjen Rama ku te gjithe festojne ditelindjen e Zohos

Ai sot ka sot ditëlindjen dhe ai mbush 6 vjeç dhe ne i urojme dite te bukura dhe plot lumturi.

Ka qenë bashkëshorja e kryeministrit, Linda Rama ajo që ka publikuar një foto në Facebook nga nga festa qe kane bere në familje, ku shfaqet me Zahon dhe Bashkshortin.

Ne i urojme dite te bukura dhe plot lumturi ne familje e tyre.