Saturday, February 22, 2020

Si të bëni reçel kajsie

Përgatisni me këtë frut sezonal reçelin më të shijshëm që keni ngrënë ndonjëherë. Është një recetë shumë e veçantë jo vetëm në përbërës, por...
video

Kek i kripur (video recete)

Kek te kripur me majdanoz dhe qepe te njoma: Tek tasi me miell hedhim kripen, piperin, pluhur pjekes dhe kackavall te grire. Iperziejme bashk dhe...
video

Stdrudel me molle (video recete)

Stdrudel me molle: 1 pete sfoliate, 3 kokrra molle jeshile, 1 veze, 3 luge sheqer kaf, 1 lug caji kanelle I marrim mollet i presim imet ne forme kubike dhe...
video

Biskota per kafe dhe caj (video recete)

Receta per biskota caji apo kafeje: 2 kokrra veze, 1 filxhan caji sheqer 1 filxhan caji gjalp dhe i rrahim se bashku sa te...
video

Hashure (video recete)

Receta per hashure: 2 litra uje 1 filxhan caji grure te lare i veme er te zjere per nje ore me presion qe te palsi kokrra...
video

Borani me spinaq (video recetë)

https://youtu.be/Z18Zg6F9NYQ Perberesit per Boranine: 1 kokerr qepe te vogel 2 tufe qepe te njoma 1 domate , vetem tulin pa lekure 1 filxhan kafeje oriz 3 tufa Spinaq dhe...
271,540FansLike
15,500FollowersFollow
15,100SubscribersSubscribe

Recent Posts

Na ndiqni ne Facebook

JU LUTEM BENI LIKE


This will close in 30 seconds