Thursday, May 28, 2020

Kryeministri njofton masat e reja që hyjnë në fuqi më 1 qershor 2020 dhe...

1 qershor po vjen dhe rregullat e reja do te hyjne ne fuqi dhe shpresojme qe vendi do hapet dhe cdo gje dhe shpresojme...

Infektologu i njohur ben deklarate qe te gjithe e prisnim: Nuk do të ketë...

Infektologu Salih Ahmeti ka shprehur mendimin se nuk beson se do të kemi një valë të dytë të Covid-19 në vjeshtë. Sipas tij, nëse...

Pengesa ende ne kufi, ndryshon menyra e transportit te udhetareve nga Greqia ne Shqiperi

Transporti i udhetareve qe levizin mes Shqiperise dhe Greqise vazhdon ende te ndeshet me pengesa. Shume pasagjere shqiptare ne Greqi qe kane dashur te kthehen...

Lajm i mire.Hapet kufiri tokësor nga Zvicra? Ambasada ben njoftimin e rëndësishëm për te...

Ambasada Shqiptare në Zvicër ka bere nje njoftim qytetarët shqiptare qe daun te levizin. Fjala bie nëse udhëtoni nga Zvicra, duhet të merrni leje nga...

Se shpejti rinisin urbanet në Tiranë ja rregullat e reja qe duhet ti dini...

Se shpejti rinisin urbanet ne kryeqytet dhe duke zbatuar rregullat e reja. Ndaj duhet te jeni shume strikt ne rregullat e reja dhe se duhet...

Doktor Pipero del me deklaraten e re.Boll ndejtet ne shtepi dilni ne diell.Mbështet hapjen

Eshte thene nga ekspertet virolog qe me rrijtjen e temperaturave virurset humbin fuqine e tyre dhe sidomos ne stinen e vere rastet e infektuarve...

Rregulla të reja qe po aplikohen ne Aeroportet e të gjitha vendeve Evropiane si...

Eshte thene nga ekspertet virolog qe me rrijtjen e temperaturave virurset humbin fuqine e tyre dhe sidomos ne stinen e vere rastet e infektuarve...

Kështu pritet iftari te familja e Elvis Naçit, nusja e tij kaq shumë ia...

Elvis Naçi është ndër ligjeruesit islam më me shumë shikueshmëri dhe ndjekes nga mbare publiku shqiptar si brenda dhe jashte vendit. Ligjerata e tij kanë...

Burri i Inva Mulës habit me deklaraten e tij: Pandemia u përdor për të...

Pandemia e Covid-19 u përdor për të kontrolluar njerëzit nga grupe të mëdha interesi.Pandemia ishte nje forme per te ndryshuat boten dhe sjelljen ne...

E pabesueshme por ndodh ne Pogradec, dhëndri shqiptar hap dasmën duke i kënduar nuses...

Tashme ne shqiperi mund te ndodhi cdo gje traditat ndryshojne dita dites dhe nuk kuptohet se ne importojme kaq shume tradita nga vende te...
280,411FansLike
19,866FollowersFollow
15,100SubscribersSubscribe

Recent Posts