Nervozohet” mjekja Silva Bino: Trëndafilat e dhuruar nga qytetarët do t’i mbaj gjatë, ndesa...

Mjeket jane heronjte e sotem ata ne fakt meritojne respektin maksimal por ne vendin tone keshtu ndodhe njeher hedh balt majtas e njeher djathtas. Ata...

“Ja si ta mundim kuçedrën”, mjeku Tritan Kalo 10 këshilla qytetarëve,dhe mesazh të fortë...

Tritan Kalo nje nga mjeket me te mire jep nje mesazh per te gjithe ne ai jep 10 keshilla per te larguar virusin. Ja mesazhi...

‘Mund të jenë mbi 400 të prekur’, mjeku Pipero flet hapur: Pas cdo rasti,...

Pëllumb Pipero mjeku hero qe perkujdeset per te infektuar ne spitalin e QSUT thote se kjo gjendje qe eshte krijuar mund ta frenoje hapjen...

Dalin oraret e reja, si do të lëvizet me makina që nga e hëna.Ja...

Nga dita e hene ndryshon orari i levizjeve te makinave sepse levizja e tyre do te behet kundrejte nje orari nga ora 08.00 të...

Boll i blete dhe harxhoni parate me dizinfektante ja si ti beni vete duke...

Boll i blete dhe harxhoni parate me dizinfektante ja si ti beni vete duke kursyer para. Tashme tregtaret i kane rritur cmimet e shume produkteve...

Solli rezultate pozitive te të infektuarit me koronavirus, ilaçi do të aplikohet tek 250...

Po flitet shume se ilaci i artritit ka efekte pozitive per te ata qe jane infektuar me koronavirus.Nje nga spiatalet ne Napoli tregon se...

“Do të preket 70% e Italisë por s’kemi pse shqetësohemi”, mjekja tregon kur mund...

Drejtoresha e laboratorit të mikrobiologjisë klinike në spitalin Sacco në Milano Maria Rita Gismondo ka thene se 60-70% e popullsisë së Italisë do të...

Dalin te dhenat e fundit nga Ministria, raste te reja me koronavirus, te perfshire...

Dalin te dhenat me te fundit nga Ministria e Shendetesise, cilet jane perfshire tashme Sipas MSH jane testuar rreth 27 persona te dyshuar duke perfshire...

Shkencëtarët tregojnë se ky eshte rreziku më i madh për përhapjen e koronavirusit

Tashme te gjithe ne duhet te jemi vigjilent sepse koronavirusi eshte ne perhapje te madhe masive ndaj duhet te marrim masat per ta parandaluar. Dhe...

Italia në alarm! Përhapja e koronavirusit nuk ndalet, te dhenat e fundit tregojne se

Cdo dite e me shume ne Italia shtohen rastet e te infektuarve cdo dite e me shume. Italianet ben nje gabim qe nuk u futen...
0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Recent Posts