Thursday, May 28, 2020

E thjeshtë, e shpejtë dhe me pak përbërës. Boll harxhuat lekë lokaleve, ja si...

Një ëmbëlsirë klasike e mirënjohur dhe e shijshme, por pak persona dinë ta gatuajnë. Përgatitja e krem karamelit mund të bëhet shumë e lehtë nëse...

Kjo infermiere mendon se askush nuk e sheh, por një nënë e kupton dhe...

Kanceri është një nga sëmundjet më të këqija në botë, veçanërisht nëse prek fëmijët. Kur Shelby dhe Jonathan kuptuan se vajza e tyre Sophie nuk...

Disa kompani rinisin fluturimet, dalin dhe kushtet se si do te udhetoni

Disa fluturime kane nisur qe kete muaj dhe ne to ka qene e detyrueshme mbajtja e maskave gjate tere udhetimit. Njera nga kompanite qe...

Arsyeja pse William dhe Kate ulen në gjunjë kur flasin me fëmijët, do ju...

Edhe pse gëzojnë një status socio-ekonomik që çdokush do të dëshironte, princi William dhe dukesha e Cambridge (Kembrixh) Kate Middleton janë dy prindër si...

Me bllok imin nga pandemia, prodhuesit të letrave higjienike i ndodh e papritura, nuk...

Nje nga produktet me te shitura kur u more vesh qe njerezit do te futet ne karantine.Letrat higjenike kane pesuar nje bom ne shitje...

Aktori Albano Bogdo përfundon në burg, ja çfarë ka ndodhur me të

Albano Bogdo është bërë shumë i njohur për publikun që pas daljes së tij në spektaklin “Apartamentin 2xl”. Dhe siç dihet tashmë është zyrtare...

4 shtete në Europë hapin kufijtë të shtunën, ja çfarë kujdesi i’u duhet kur...

Nga dita e shtune do te lejohet kalimi ne keto shtete. Lirimet përfshijnë Gjermaninë, Francën, Zvicrën dhe Austrinë. Kjo vlen edhe për pronarët e tokave,...

Anglia jep lajmin e mire për të gjithë shqiptarët, ja cfarë ka vendosur

Britania tha se gati do të dyfishojë fondet për Ballkanin Perëndimor, për t’iu ndihmuar vendeve të këtij rajoni që të trajtojnë kërcënimet e përparimit...

Masakra e Selenicës: Humbi të gjithë familjen, si shpëtoi 17-vjeçari Albi nga vdekja

Në mes të dhimbjes pa fund që ka pllakosur fisin Zykaj në Resulaj të Selenicës, ka vend edhe për një rreze dritë në fund...

Lypëses i zbulohet e vërteta shokuese pas vdekjes, miliona dhe flori në shtëpinë e...

Historia e një lypseje është sa e dhimbshme, aq dhe e veçantë, pasi kur ajo vdiq, u zbuluan shumat e parave që ajo kishte...
280,411FansLike
19,866FollowersFollow
15,100SubscribersSubscribe

Recent Posts