Thursday, May 28, 2020

Ai ankohej se gruaja e tij ishte “vetëm” një shtëpiake, derisa zbuloi diçka më...

Rushles Castleberry jeton në qytetin e Masaryk-it në Florida, punon si artiste tatuazhesh, është martuar në mënyrë civile me Billy Lynch dhe ka tre...

Mjekët dhe infermierët e Infektivit japin një mesazh prekës nga Spitali që na përlot

Mjekët dhe infermierët e Infektivit kanë shpërndarë një mesazh tejet prekës sot nga brenda ambjenteve te Spitalit me ane te celularit. Sidomos fjalia e...

Grida Duma flet nga izolimi ne shtepi: Ja cfarë po pi unë kundra koronavirusit

Grida Duma nje nga ish deputet me te bukura Shqiptare. Ajo ka folur sot se si e kalon ajo kohen ne shtepi kur Shqiperia eshte...

Mjekja italiane flet në lot: Nuk mund të përqafoj fëmijët, fle dhe ha vetëm...

Italia eshte ne gjendjen me te veshtir qe po kalon mjeksia Italiane dhe populli Italian ku te gjithe jane ne gadishmeri te lart dhe...

Flet shkencëtari amerikan: Ja pse koronavirusi nuk do të godasë fort në Shqipëri

Nje mesazh optimist vjen nga analiza e profesorit Robert Gallo, studiues më famë botërore, një nga zbuluesit e virusit të SIDA dhe të testit...

Një i moshuar kishte orë në rrugë duke u përpjekur të shiste ëmbëlsirat. Kur...

Për fat të keq, sa më shumë kohë kalon aq më shumë njerëz duket të bëhen të pandjeshëm, vlerat humbasin, ndjeshmëria dhe solidariteti janë...

Jetim e pa të afërm, ky është Albi, njëri nga djemtë e familjes Zykaj...

Albi Zykaj, 18-vjeç, është një nga tre djemtë e familjes Zykaj në Resulaj të Selenicës i cili i shpëtoi masakrës që kreu një ditë...

‘Mund të jenë mbi 400 të prekur’, mjeku Pipero flet hapur: Pas cdo rasti,...

Pëllumb Pipero mjeku hero qe perkujdeset per te infektuar ne spitalin e QSUT thote se kjo gjendje qe eshte krijuar mund ta frenoje hapjen...

‘Ajo që fshihet është 10 herë më e madhe’, flet mjeku specialist: Ja kur...

Pëllumb Pipero nje nga mjeket me te mire ka dhe nje interviste dhe ka thene se nëse sot kemi kaq raste të prekur me...

Solli rezultate pozitive te të infektuarit me koronavirus, ilaçi do të aplikohet tek 250...

Po flitet shume se ilaci i artritit ka efekte pozitive per te ata qe jane infektuar me koronavirus.Nje nga spiatalet ne Napoli tregon se...
280,411FansLike
19,866FollowersFollow
15,100SubscribersSubscribe

Recent Posts