Thursday, January 23, 2020

E rrallë në Librazhd/ Gjendet një buf, befasohen nga ajo që shohin pranë tij

Shqipërisë nuk i kanë munguar asnjëherë resurset e shumta natyrore. Peizazhet e mrekullueshme dhe bota bimore kanë bërë që në shumicën e rasteve në të,...

Prindërit e Ritvanit humbën ndjenjat kur i mbanin në Polici, ja çfarë ndodhi

Para se i biri të arrestohej, nena dhe babai i Ritvanit kane qene ne gjendje te renduar psikologjike kur mbaheshin në Drejtorinë e Policisë...

Me këto dy hapa të thjeshtë, eliminoni qimet nën sqetull njëherë e përgjithmonë

Ka pafund metoda depilimi, por shumica prej tyre janë të dhimbshme dhe e irritojnë lëkurën.Megjithëse qimet e mbrojnë lëkurën nga dëmtimet e jashtme, gratë...

Prindërit mendonin se kishte skuqje nga deti, por kur shkojnë tek mjeku pas pushimeve...

Brogan-Lei Partridge, vetem 9-vjeçe, eshte diagnostikuar me një formë të rrallë të meningjitit. Prindërit e saj fillimisht kishin menduar gabim kur thane se e...

Mos bini pre e njerëzve manipulues, këto janë 8 fjalitë tipike që ata ju...

Kur njerëzit mashtrojnë, ato mpakin vetveten, kërcënojnë vetëvlerësimin e tyre si edhe marrëdhënien me të tjerët, duke përcaktuar kështu paaftësinë për t’ia dalë dhe...

E pabesueshme si është ‘katandisur’ Ermal Mamaqi pas përfundimit të sezonit, nuk do ta...

Pas përfundimit të sezonit televiziv, aktori Ermal Mamaqi duket se po pushon së bashku me familjen e tij, por pa u shkëputur totalisht...

Punëtorët kapin një qese të zezë mbeturinash dhe e hedhin atë në kamionin e...

Nje dite disa burra qe merren me mbledhjen e mbeturinave te lagjes arritën në një vend për të bërë punen e tyre te zakonshme...

“Kam blerë te Gabi, sa i kam luajtur fenë”, moderatorja shqiptare e thotë troç

Gazetarja dhe moderatorja Fiori Dardha është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë gjen kohë edhe për të komentuar me ndjekësit. Me opsionin e...

“O ba, shiko ç’më dërgoi Ritvani”, kushëriri i tmerruar kur pa videon, kush e...

Në aktaktuzën e Prokurorisë thuhet se e gjitha ndodhi pas akuzave te familjes së viktimave. Njëra prej grave qe humben jeten, Vasilika Zykaj, ka...

Kjo nuk pritej/ Rama reagon për herë të parë për ngjarjen e Selenicës

Edi Rama po shijon pushimet në jug të vendit, por edhe pasi kanë kaluar pak ditë nga ngjarja e paprecendent e Selenicë, ai nuk...
269,921FansLike
14,590FollowersFollow
12,400SubscribersSubscribe

Recent Posts