Wednesday, May 25, 2022
HomeTE NDRYSHME

TE NDRYSHME

Per here te pare flasin prindërit 22-vjecares nga ukraina qe mori burrin e martuar. Na vjen per..

Sofiia Karkadym, 22 vjeç, iku nga pushtimi rus dhe udhëtoi nga Lviv në Bradford për të qëndruar me Lorna Garnett dhe të dashurin e saj Tony - por që shumë shpejt u përfshi në një romancë me të. Punonjësja ukrainase...

Shikoni se sa i bukur eshte djali i Shpat Kasapit. Poston foto me djalin.

Selvije Jao dhe Shpat Kasapi u bënë prindër para disa muajsh. Derisa po e shijojnë jetën e të qënurit prindër, dyshja po bëjnë edhe postime të ndryshme me vogëlushin e tyre, shkruan “Kosovarja”. Së fundi, ka qenë Selvija ajo që ka...

Reagon ukrainasja per here te pasi pasi i mori burrin e martuar:Unë nuk jam …

Situata e luftës në Ukrainë ka bërë që shumë njerëz të braktisin vendin e tyre, duke lëne kështu gjithçka pas. I tillë është dhe rasti i Sofiia Karkadym, 22 vjeç, e cila u detyrua te largohej nga vend i...

I mori burrin 10 ditë pasi e strehoi në shtëpi, flet gtuaja: E futa ne shtepi per ta ndihmuar ndersa ajo.. (FOTO)

Një refugjate ukrainase, e cila nisi një romancë me kryefamiljarin që e priti në shtëpinë e tij në Mbretërinë e Bashkuar, ka mohuar që të jetë një “prishëse familjeje”. Sofia Karkadym u largua nga Lviv i Ukrainës së pushtuar nga...

Ja cduhet te besh nese infektohesh me linë e majmunit

Personat që bien në kontakt me rastet e lisë së majmunëve duhet të izolohen për tre javë dhe të shmangin fëmijët, kanë këshilluar ekspertët e shëndetit. Aktualisht janë 20 raste të konfirmuara në Mbretërinë e Bashkuar dhe ne te gjithe...

Nënë e 3 vajzave të vogla, ndahet papritur nga jeta prezantuesja e njohur televizive

Një lajm i hidhur ka ardhur për botën e medias. Është ndarë papritur nga jeta në moshën 42-vjeçare prezantuesja televizive Erin Jjayne Plummer. Ylli i njohur televiziv është përshkruar si një njeri i mrekullueshëm nga kolegët zemërthyer pas vdekjes së...

Lija e majmunëve prane Shqiperis mjeket bejn pergatitjet e para

Tiranë- Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në Instituin e Shëndetit Publik, Silva Bino, ka treguar se në vendin tonë ka nisur trajnimi i mjekëve për të dalluar linë e majmunit nga sëmundjet e ngjashme. Bino tregon se kjo sëmundje...

Frikë nga lija e majmunit , shteti i pare i BE qe rikthen KARANTINËN, do të izolohen për 21 ditë personat qe..

Belgjika bëhet vendi i parë që vendos karantinën e detyrueshme 21-ditore për rastet e lisë së majmunëve. Janë tani gjithsej 14 vende që konfirmojnë raste të virusit me linë e majmunit, në një kohë kur OBSH paralajmëron një rritje të...

Cfare po ndodh me Luana Vjollcen? Ne gjendje të rënduar! Hedh foto duke qarë

Luana Vjollca është një ndër moderatoret shqiptare e cila në ekran shfaqet gjithnjë e kuruar estetikisht. Ajo është bërë kryefjala e mediave rozë gjatë ditëve të fundit për deklarat kontraverse publike. Vjollca ka deklaruar se është ndjerë e detyruar nga...

Sinoptikania jep lajmin e mire:Ja si do te mbyllet muaji Maj

Temperaturat ekstreme do të nisin që në muajin Maj. Sipas sinoptikanëve, termometri do të shtojë vlera disa gradë me të vlerat të cilat janë tipike për verën. Valë të nxehti dhe kushte ekstreme moti po përjetojnë dhe disa vende europiane....
Advertisingspot_img

Popular posts

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,330FollowersFollow
0SubscribersSubscribe