Thursday, June 4, 2020

Krimi i dyfishtë në Shkodër, çfarë bëri ish-polici kur pa autorin me armë

Dalin detaje të reja nga hetimet lidhur me vrasjen e dyfishtë të ndodhur në orët e para të mëngjesit të së dielës në Shkodër,...

Ardit Gjebrea jep lajmin e rëndësishëm për emisionin e tij, çfarë do të ndodhë...

Ai është një nga prezantuesit më të dashur të publikut shqiptar. Po flasim për Ardit Gjebrean. Moderatori i njohur shquhet për përkushtimin e madh që...

Ai thotë se ka gjetur ilaçin kundër koronavirusit, presidenti takohet 3 orë e gjysmë...

Mjeku francez dhe virologu Didier Raoult është bërë i njohur sot në të gjithë botën si promovues i ilaçeve kundër malaries, ilacet klorakina (me...

Bashkimi Evropian: Ja cilet qytetare do te lejohen te bejne pushime verore ne shtetet...

Me fillimin e lehtësimit të masave ndaj COVID-19, shume shtete europiane po mendojnë se si mund të shpëtojnë sezonin turistik. Megjithese jane mjaft te prekur...

Covid-19 godet rëndë artistët shqiptar/ Njerëzit e artit drejt humbjes se medhe, Stefi Prifti...

Ne te gjithe boten tashme jane te njohura pasojat e situates se covid-19 ne shendetesi por te mos harrojme edhe pasojat ekonomike qe po...

Hani një vezë të zier dhe pak uthull çdo mëngjes, ky kombinim do të...

Keni ngrënë ndonjëherë vezë të ziera, përzier me uthull? Me siguri që jo, por kur ta zbuloni se çfarë bën besoj se do ta...

Teoria që po qarkullon në Gjermani per koronavirusin: Pandemia synon kontrollin e popullit ndaj

Korona ndyrshoi rendin global ku tani nje epoke e re po vjen. Politikanë gjermanë kanë shprehur shqetësimin e tyre se teoritë konspirative mbi pandeminë e...

Brenda shtepise se Arbana Osmanit: Ja sa bukur vishet ajo ne shtepi

Arbana Osmani eshte nje nga emrat e shumte qe eshte e preferuara e publikut duke qendruar nee ekran prej shume kohesh. Po ajo ndonese vete...

I biri tallej me shokët e varfër të klasës, atë që bëri nëna e...

etojmë në një shoqëri të sëmurë që tenton të gjykojë të tjerët sipas mënyrës se si ata vishen ose makinës që ata zotërojnë. Është një...

I kthejnë 2 mijë lekë kusur, por kur e shikon mirë shtang në vend...

Ka edhe keshtu! Ndodh që nga shpejtësia lekët e vjetëruara ti ngjisim edhe kështu si në këtë foto. Fotografia që është kthyer në qesharake është...
280,533FansLike
19,984FollowersFollow
15,100SubscribersSubscribe

Recent Posts