Thursday, May 28, 2020

Mjeku shqiptar në Gjermani jep lajmin e mirë per te gjithe ne: Ju tregoj...

Mjeku Fahri Beqa kardiolog shume i mire ne Berlin jep nje lajm te mire se si 90% e pacientëve të prekur me koronavirus në...

Studimi befasuese/ Kush janë transmetuesit më të shpeshtë të Koronavirusit dhe ja si ndodh

Ky eshte nje nga viruset me te cuditshme deri me sote se nese infektohesh simptomat dalin 10 dite me pas apo disa dite me...

Foshnja mbërriti në spital në gjendje të rëndë shëndetësore, policja e merr për ta...

Celeste Ayala po punonte në spitalin e fëmijëve të Sor Maria Ludovica në Buenos Aires, Argjentinë, kur një foshnje e kequshqyer u soll duke...

Italia në alarm! Përhapja e koronavirusit nuk ndalet, te dhenat e fundit tregojne se

Cdo dite e me shume ne Italia shtohen rastet e te infektuarve cdo dite e me shume. Italianet ben nje gabim qe nuk u futen...

Dalin te dhenat e fundit nga Ministria, raste te reja me koronavirus, te perfshire...

Dalin te dhenat me te fundit nga Ministria e Shendetesise, cilet jane perfshire tashme Sipas MSH jane testuar rreth 27 persona te dyshuar duke perfshire...

Vaksina e koronavirusit është gati, luftë Gjermani-SHBA për ta shtënë në dorë dhe fituar...

Te gjithe shtetet e botes jane ne gare per te gjetur vaksinen e virusit per te fituar miliona dollar brenda nje dite. Nje lajme vjen...

Italia ne ditet me te veshtira te saj, situate alarmante pas te shifrave te...

Sot ne 16 Mars 2020 – Në Itali ne 24 orët e fundit janë te infektuar edhe 3233 persona, kurse kanë humbur jetën 349...

Mjeku i mirenjohur Dritan Kalo del me nje thirrje urgjente ndaj qytetareve, ja cfare...

Doktori i njohur Dritan Kalo ka dale me nje tjeter thirrje te forte per te gjithe qytetaret ne keto kohe te izolimit. Ai i fton...

31-vjeçarja sjell në jetë fëmijën e tetë, kush është gruaja nga Lushnja

Është një nga rastet e rralla sot në Shqipëri që një nënë 31 vjeçare të sjellë në jetë brenda 10 viteve tetë fëmijë. Lulije...

Ministrja sqaron si do jetë lëvizja me makina pas dates 11 majit.Rregullat qe duhet...

Ogerta Manastirliu deklaroi në “Opinion” se pas datës 11 automjetet do të mund të lëvizin pa autorizim dhe kjo do te jete nje leje...
280,411FansLike
19,866FollowersFollow
15,100SubscribersSubscribe

Recent Posts