Saturday, September 19, 2020

Ishte 100% i saktë në parashikim, mikrobiologu i njohur tregon çka do të ndodh...

Mikrobiologo Lul Raka ka folur më gjerësisht rreth gjendjes me Covid 19 në Kosovë. Raka ka theksuar se para disa ditësh kemi patur 79 raste,...

Vjen lajmi më i rëndësishëm për të gjithë shqiptarët në Greqi

Lejet e qëndrimit te ripërtërira të emigrantëve që punojnë e jetojnë në Greqi për periudhën e tanishme të koronavirusit, mësohet se do të dërgohen...

Skënder Brataj: Ja pse s’kemi pasur më shumë se 30 të infektuar në ditë,...

Kjo eshte menyra me e mire per te frenuar koronavirusin dhe kjo ka qene rruga e duhur kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj thote...

Keto jane 9 qytet e para qe do te kene masa lehtesuese te levizjeve...

Edi Rama thote se:“Shtetrrethimi” nis nga ora 17:30 e ditës së premte dhe përfundon ditën e hënë, në orën 5 të mëngjesit.Ndaj duhet te...

Ky eshte i vetmi vend ne Evrope qe po e kalon koronavirusin pa probleme

Në Suedi nuk do të ketë mbyllje apo ndalime dhe imuniteti i popullsisë suedeze do të arrihet në maj. Agjencia e Shëndetit Publik, shprehu bindjen...

Ditëlindje si e Andrrës, një super festë në oborrin e shtëpisë luksoze

Bashkeshortja e kengetarit tone Sinan Hoxha, E bukura Andrra Destani ka festuar ditelindjen e saj gjate ketyre diteve ne shoqerine e te shoqit dhe...

A do dalim kete fundjave, ja se si pergjigjet Kryeministrit Edi Rama

Kryeministri Edi Rama gjate nje komunikimi onlineka thene se edhe kete fundjavë shqiptarët duhet te qendrojne të izoluar në shtëpite e tyre per shkak...

Nga e shtuna do hapim kufirin me Italinë e Greqinë, ja kush lejohet.Video

Lajmet te mira vijne nga Ministri i Shtetit për Diasporën se nga e shtuna e në vazhdim parashikohet të ketë një liberalizim të...

Nga dita e premte merret vendimi i ri i qeverise Gjermane per te larguar...

Të gjitha qytetet federale gjermane kanë bërë të ditura planet për ta bërë të detyrueshme vendosjen e maskave kur dalim nga shtepia, me qëllim...

Ju kujtohet mamaja e Elsës tek “Pallati 176”? Shihni si duket aktorja 33 vite...

Nje nga komedite me te bukura Shqiptare "Pallati 176" A e mbani mend Pavlina Mani aktoren brilante? Kjo e fundit e cila kishte rolin e ‘mamasë...
280,158FansLike
19,984FollowersFollow
15,100SubscribersSubscribe

Recent Posts