Sunday, May 31, 2020

Do të habiteni se si ky objekt që ju e hidhni në plehra ka...

Ne të gjithë e dimë se sa herë që blejmë diçka, si prsh një palë këpucë, gjejmë një qese xheli me silikon në kuti,...

Historia frymëzuese se si një adoleshent dembel ndryshoi jetën dhe përmirësoi shëndetin e tij...

Craig O'Brien ishte një person mbipeshë ,pa interes për stërvitje. Por ai është kthyer në një nga burrat më të forte në Skoci, me...

Me patate dhe kos, dieta që ju heq 5 kilogramë në 3 ditë!!!

Mund të quhet një zgjedhje perfekte nëse doni të humbisni 5 kg këtë fundjavë, me këtë dietë me patate. Dieta zgjat 3 ditë dhe...

Mënyra e duhur për të larë peshqirët në mënyrë që mos të ashpërsohen dhe...

Larja e peshqirëve në dukje është një proces shumë i thjeshtë! Nëse mendoni se kujdesi ndaj tyre përfshin vetëm një proces larjeje në lavatriçe,...

Martohet me plakun milioner për paratë, por fundi është i tmerrshëm për vajzën

Paraja ka shkatërruar shumë njerëz, padyshim që dhe kjo vajzë bën pjesë në këtë grumbull njerëzish. Sandrine Devilard jeton në Paris dhe është larguar...

2600 km nga Londra në Tiranë me ZIL, ky shqiptar do t’ju habisë (FOTO...

Pas 20 vitesh në Angli, shqiptar Gent Jakupi ka vendosur të kthehet në vend. Por në mënyrën më unike të mundshme. Si duket Jakupi...

I riu i ndryshon jetën të pastrehut, shihni transformimin e pabesueshëm (FOTO LAJM)

Një njeri i pastrehë pësoi një transformim të pabesueshëm falë ndihmës që i dha një i huaj të cilit i erdhi keq për të. Luis...

5-vjeçari nga Tirana pranohet në organizatën botërore të gjenive, e frikshme ajo që mund...

I nderuar lexues, ky vogëlush që shikon në foto është një gjeni. Po, po…një gjeni i cili tanimë është pranuar në shoqatën botërore të gjenive...

Fëmija hap vezën prej çokollate, ajo çfarë gjen brenda shokon familjen e tij

Një fëmijë i pasionuar pas vezëve prej çokollate, lodrat e të cilave i bënte koleksion, ka gjetur një “dhuratë” të pazakontë në paketimin e...

Fjalim emocionues: Kurrë mos hiq dorë nga ëndrrat e tua!

Si një person që i pëlqen të frymëzojë të tjerët, edhe unë duhet të pranoj se fymëzohem nga disa persona përgjatë jetës sime. Si...
280,490FansLike
19,936FollowersFollow
15,100SubscribersSubscribe

Recent Posts