Friday, September 18, 2020

Si do te udhetojme me avione, ja rregullat e reja qe duhet ti dini...

Nga Roma kane filluar tashme udhetimet drejt SHBA dhe Azise duke mos respektuar asnje lloj distancimi social mes pasagjereve. Megjithese jane te pakta fluturimet ne...

Dy produktet bimore që largojnë virusin, Ylli Merja i këshillon qytetarët: Si të mbroheni...

Mjeku popullor shume i njohur, Ylli Merja keshillon qytetaret qe te kene kujdes me kete viroze te re, tetregojne kujdes tek ushqimet qe konsumojne. Gjate...

A dëshiron të ngelesh shtatzënë? Ja çfarë duhet të dini!

Nje bisede me Dr. Lindita Myzyri, mjeke gjinekologe. Doktoreshë, çfare duhet të dijë një femer para se të ngelet shtatzënë? Para se të mendoje per...

Ulërima në shtëpinë e Besit dhe Xhensilës, këngëtarja nuk del dot nga dera se...

Besi dhe Xhensila kanë qenë vazhdimisht aktiv në rrjete sociale gjatë këtyre ditëve në karantinë. Çifti eshte shumë i dashur për publikun dhe ata...

Arbana Osmani bën gjestin që nuk e ka bërë askush deri më sot, ja...

Arbana Osmani ka pergatitur nje surprize per stafin e spitalin Infektiv ne Tirane. Gjesti i saj i bukur i ka gezuar shume te gjithe ne...

Ija gjyshja e Besit tregon çfarë i kërkon Xhensila sa herë shkon në fshat...

Ajo eshte gjyshja më e famshme në rrjet dhe me e dashur per te gjithe, Ija ishte e ftuar në “E diell” dhe aty...

Nuk do ta besoni sa eshte rritur djali Alketes.Ajo poston foto me djalin

Moderatorja e njohur gjithmone i mban femijet larg ekranit dhe mediave.Ajo eshte nene e dy femijeve Nicol dhe Lionel por ajo rralle publikon foto...

Pasi mi moret te gjitha parate femijet me lane vetem.Mire femijet por as shteti...

Hysen Tuga eshte braktisur nga fëmijët e tij dhe i kanë marrë pasurinë që kishte grumbulluar ndër vite. Ai jetoni vetëm në një dhomë të...

Gjermania nuk ishte ashtu siç ma treguan: 26-vjeçari shqiptar e ka një mesazh për...

Vitet e fundit, të rinjte po largohen nga vendi në masë drejt Gjermanisë për një jetë më të mirë. Mirëpo një 26-vjeçar shqiptar që...

Kengetari i njohur kunder anulimit te dasmave: Kemi marre kapare dhe nuk i kthejme...

Ne kete situate te veshtire ekonomike per te gjithe edhe këngëtari Labinot Tahiri ka reaguar me një postim në “Facebook” kundër masave që janë...
280,158FansLike
19,984FollowersFollow
15,100SubscribersSubscribe

Recent Posts