Friday, August 14, 2020

Silva Bino per Coronavirusin: Shqiperia e arriti pikun e saj, le te nise heqja...

Drejtoria e Departamentit te Semundjeve Infektive ne Institutin e Shendetit Publik (ISHP), Silva Bino ka deklaruar ne nje konferece diten e sotme se Shqiperia...

“Do të shk….”/ Shqiptarja rreh burrin me kabllo në sy të fëmijëve, ai e...

Nje video e pazakonte ka qarkulluar se fundmi ne rrjet ku ne plan te pare eshte nje grua shqiptare e Kosoves. Ne keto oret e...

“Qeveria duhet të mendohet mirë!”, Zaloshnja: Ç’pritet në Shqipëri në ditën e 28-të të...

Spanja dhe Kina nuk moren masa, ndaj dhe ndodhi qe në ditën e 28 të epidemisë morën të tatëpjetën dhe ndodhi ajo qe ndodhi...

Doktori i infektuar tregon nga karantina e tij per kuren me te mire

Shefi i Urgjencës kombëtare Skënder Brataj dy ditë pasi rezultoi pozitiv me koronavirus, ka bërë një postim në profilin e tij në Facebook ku...

8 shenjat e shpejta që tregojnë se mund ta keni kaluar koronavirusin dhe nuk...

Tashme kemi arritur ne fazen ku eshte rritur edhe numri i personave te sheruar te cilet e kane fituar kunder Covid-19. Megjithate sipas eksperteve ekziston...

Rudina Magjistari emocionohet në studion, tregon çfarë i kërkoi e vajza e saj

Nje nga moderatoret me te mira Shqiptare Rudina Magjistari gjatë emisionit pasditen e sotme në Tv Klan, tregoi se emocionuar se në duart e...

Gjermania do të presë pacientë italianë të prekur me COVID-19, shteti i parë në...

Nga Lombardia drej ne Saksoni 6 pacienete jane derguar ne Gjermani per te ofruar ndihmen e shpejte per ta dhe per te tjere.. Ky lajm...

Italia eshte drejt perparimit! Sherohet dhe nje 39 vjecar nga ky ilac

Shifrat e njerezve të prekur prej koronavirusit në Itali janë çdo ditë befasuese por më në fund vjen një lajm i mirë nga shtet...

Epidemiologu jep lajmin qe te gjithe presim: Pikun e kurbës mund ta kemi arritur,...

Doktor Dritan Ulqinaku është shprehur diten e sotme ne Abc News se me ritmet e deri tanishme të kurbës së të prekurve, se vendi...

Vendimi i ri i qeverisë ne Itali: Nxirrni fëmijët me prindin të marrin ajër...

Autoritetet në Itali kane ber eme dije se po merren masa të reja për daljen e fëmijëve duke njoftuar qytetarët se mund të nxjerrin...
280,432FansLike
19,984FollowersFollow
15,100SubscribersSubscribe

Recent Posts