Monday, March 30, 2020

Kthehet përmbys skena e krimit/ 31-vjeçari vdiq me automatik në dorë, ja çfarë u...

Policia e Shtetit, Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Tiranë dhe SHÇBA kanë lëshuar nëj deklaratë hetimore mbi vdekjen e gardistit 31-vjeçar Shkëlzen Qordja. I riu mbante...

Ai ankohej se gruaja e tij ishte “vetëm” një shtëpiake, derisa zbuloi diçka më...

Rushles Castleberry jeton në qytetin e Masaryk-it në Florida, punon si artiste tatuazhesh, është martuar në mënyrë civile me Billy Lynch dhe ka tre...

U tha fqinjëve “Më mbani pak fëmijën”, martesa dhe refuzimet që sollën vrasjen e...

Xhafer Mata ka vrarë më pistoletë Xhulieta Çunin mëngjesin e sotëm dhe më pas ka qëlluar edhe veten në kokë duke ndërruar jetë në...

Genti tha se nuk flet më me të, Julian Deda sqaron “sherrin” mes tyre:...

Edhe pse kanë qenë shumë miq, prej disa kohësh të dy kanë pranuar se nuk ruajnë më kontaktet me njëri-tjetrin. Po flasim për dy aktorët...

Zbulohet fotoja, ja kush eshte gruaja që qëlloi 4 herë me pistoletë bashkëshortin në...

Detaje të reja dalin në dritë nga vrasja që ndodhi sot Milot, ku 35-vjeçarja Violeta Donaj ezkekutoi me pistoletë bashkëshortin e saj, Kujtim Donaj. Sipas...

‘Luante bixhoz’, flet gruaja qe vrau burrin ne Milot: Kur e qellova aty kuptova...

Nëna e dy fëmijëve, 7 dhe 14 vjeç, Violeta Donaj, në rrëfimin e saj para Policisë për vrasjen e bashkëshortit, thotë se gjithçka ka...

Peshkatari gjen shishen në det, nuk doli xhind por e bëri të famshëm (FOTO...

Shishja me një mesazh brenda kishte “lundruar” nëpër Detin Mesdhe për më shumë se 800 kilometra, kurse në ujë ishte hedhur nga një plazh...

Të shtunën nuk ka pushim: Nesër mësim në të gjitha shkollat

Pavaresisht se dita e shtune eshte nje dite pushimi per shkollat, te nesermen te gjitha shkollat e kryeqytetit do te zhvillojne mesim, sipas nje...

Si ta pastroni furrën tuaj vetëm me sodë buke dhe ujë!

Eshtë mjaft i domosdoshem procesi i pastrimit të furrës rregullisht por problemi është se kimikatet e pastrimit lëshojnë një aromë të keqe e dëmshme...

Një grua 70 vjeçare është shtruar në spital dhe askush nuk rri pranë saj!...

Behet fjale per nje zonje te vjeter 70 vjecare.Ajo ka tre fëmijë të rritur, por të gjithë e kanë lënë shtepine,duke lene pas dore...
276,591FansLike
17,037FollowersFollow
15,100SubscribersSubscribe

Recent Posts