Thursday, January 23, 2020

Foshnja mbërriti në spital në gjendje të rëndë shëndetësore, policja e merr për ta...

Celeste Ayala po punonte në spitalin e fëmijëve të Sor Maria Ludovica në Buenos Aires, Argjentinë, kur një foshnje e kequshqyer u soll duke...

Jetim e pa të afërm, ky është Albi, njëri nga djemtë e familjes Zykaj...

Albi Zykaj, 18-vjeç, është një nga tre djemtë e familjes Zykaj në Resulaj të Selenicës i cili i shpëtoi masakrës që kreu një ditë...

Ai ankohej se gruaja e tij ishte “vetëm” një shtëpiake, derisa zbuloi diçka më...

Rushles Castleberry jeton në qytetin e Masaryk-it në Florida, punon si artiste tatuazhesh, është martuar në mënyrë civile me Billy Lynch dhe ka tre...

31-vjeçarja sjell në jetë fëmijën e tetë, kush është gruaja nga Lushnja

Është një nga rastet e rralla sot në Shqipëri që një nënë 31 vjeçare të sjellë në jetë brenda 10 viteve tetë fëmijë. Lulije...

Një i moshuar kishte orë në rrugë duke u përpjekur të shiste ëmbëlsirat. Kur...

Për fat të keq, sa më shumë kohë kalon aq më shumë njerëz duket të bëhen të pandjeshëm, vlerat humbasin, ndjeshmëria dhe solidariteti janë...

Kube me biskota

Përbërësit 200 gr gjalpë 250 gr sheqer 4 te verdha te vezes 300 gr miell 25 gr biskota 50 gr kakao 8 decilitra qumësht 150 gr çokollatë 70 gr arra Hapat 1 Me njё...

Punëtorët kapin një qese të zezë mbeturinash dhe e hedhin atë në kamionin e...

Nje dite disa burra qe merren me mbledhjen e mbeturinave te lagjes arritën në një vend për të bërë punen e tyre te zakonshme...

Si të largosh kapsllëkun, fryrjen dhe gazrat brenda 1 minute sipas teknikës kineze

A e dini? Akupresura është një metodë e lashtë kineze që përdoret për trajtimin e mjaft sëmundjeve. Në veçanti, akupresura është përdorur për shekuj...

“Ai në rrethe të ngushta ankohej si të ma bëjë ministri këtë mua që...

Shoferi i Fatmir Xhafajt është ekzekutuar me një armë me silenciator. Ky denoncim bëhet nga ish-kryeministri i vendit Sali Berisha përmes një mesazhi që...

Mbani erë të keqe ne organin intim? Këto janë 4 arsyet pse zona juaj...

Ndieni që herë pas here mbani erë të keqe në zonën tuaj intime dhe sekrecionet nuk kanë ngjyrë normale? Ka disa arsye dhe shkaktarë...
269,921FansLike
14,590FollowersFollow
12,400SubscribersSubscribe

Recent Posts