HomeSHOWBIZ

SHOWBIZ

U nda nga jeta 14 vite më parë, Almeda Abazi kthehet pas në kohë dhe kujton njeriun e saj të shtrenjtë

Edhe pse është tërhequr prej disa vitesh nga ekrani, Almeda Abazi vijon të mbetet një nga personazhet më të dashura të showbiz-it turk dhe atij shqiptare. Ish-Miss Globe 2008 tashmë është mama e dy fëmijëve, mirëpo ndonëse koha kalon,...

Ish-Missi shqiptar në lidhje me miliarderin nga Maroku, shikoni sa i bukur është. Foto

Prej kohësh, ish-Miss Universe Blerta Veseli gjendet në Amerikë. Përveç punës, atje bukuroshja duket se ka gjetur dhe dashurinë. Prive.al ka arritur të kuptojë nga detaje pranë saj se Blerta është në një lidhje romantike. Ajo po shijon romancën...

Në një lidhje dashurie, Mevlani prezanton per here te pare partneren e tij. Foto

Ish-konkurrenti i "Përputhen", Mevlan Shaba ishte sot i ftuar në "E Diell" në rubrikën "Trotuar". Ai konfirmoi lidhjen e dashurisë me këngëtaren Albulena Ukaj, e cila e shoqëroi gjatë intervistës. Në një lidhje dashurie, Mevlani prezanton publikisht partneren Dyshja rrëfyen historinë...

Me ne fund Arjola Demiri poston foto nga shtepia e saj e re qe ja dhuroi BBV

Arjola Demiri është një nga personazhet më të përfolur. Aktorja është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan me ndjekësit momente nga jeta e saj personale dhe jo vetëm. Së fundmi ajo ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit...

Marjana Kondi transformohet ne nje vazje 20 vjecare pas nderhyrjes se fundit ne lekure. Foto

Marjana Kondi nje nga aktoret me te dashura per publikun shqiptar. Ajo tashme duket si ne vajze 20 vjecare me nderhyrjen e re qe ka ber ne lekure. Ajo ka perdorurm menyren e re pa dhimbje, pa kohë rikuperimi, pa...
Advertisingspot_img

Popular posts

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,748FollowersFollow
0SubscribersSubscribe