Saturday, April 4, 2020

Maskë sekrete indiane për rritjen ekstreme të flokëve!

Rritja e flokëve mund të jetë një proces i lodhshëm. Veçanërisht per ata qe deshirojne nje gjatesi flokesh deri te beli. Por mos u...

Nëse shtëpia juaj ka nevojë për një pastrim të thellë, kushtojini vëmendje këtyre këshillave!

Pa marrë parasysh se sa shpesh e pastroni shtëpinë tuaj, ka gjithmonë zona që përfundojnë duke u lene pas dore. Megjithate pastrimi i thellë...

Nëse ju merr në celular ky numër, lajmëroni policinë. Skema e re për t’ju...

Alo përshëndetje! Ju shqetësojmë nga kompania gjermane Ibrec, numri juaj është përzgjedhur rastësisht nga Ministria e Shëndetësisë, për një analizë falas në ambjentet tuaja...

Shkoi në pyll dhe gjeti një vend të bukur mbuluar me fruta. Por kur...

Një burrë shkoi për një shëtitje në pyll, kur ai papritmas kaloi në një vend të vogël të mbushur me manaferra te egra. Është...

Fëmija 7 vjec shoqëroi të ëmën në supermarket por nuk i kërkoi ti blinte...

Ne fazen e femijerise, fëmijët mësojnë shumë vetëm duke vëzhguar dhe kopjuar të rriturit rreth tyre, kështu që çfarë do të ndodhë nëse një...

Djali 3-vjeçar u zhduk në një fushë të madhe me misër . Pas 20...

Nuk është e lehtë të ndjekësh çdo hap të vogël të fëmijëve për 24 orë, veçanërisht për prindërit me fëmijë të vegjël. Nje djale...

Babai blen një makinë të përdorur për vajzën e tij. Ai habitet kur lexon...

Blerja e një makine ose një shtëpie mund të jetë një vendim i vështirë, sidomos kur eshte e perdorur. Sepse dikush qe e ka...

Nëse ke ndonjë nga këto monedha, mund të bëhesh i pasur… vlejnë më shumë...

Numizmatika është një lojë shumë interesante, por nganjëherë mjaft e shtrenjtë. A e dini se shumë prej monedhave në koleksionet numizmatike kanë vlerë shumë më...

Mos harxhoni para në qendra estetike, ky është Botoksi më i mirë natyral që...

Kjo maskë fytyre kundër plakjes do të zvogëlojë rrudhat, pikat e errëta dhe do të japë një shkëlqim rinor për fytyrën e thatë dhe...

81 vjeçarja shkon të blejë 12 pako prezervativësh. Arkëtari i farmacisë shtang kur zbulon...

Kjo histori me ben te qesh me te madhe dhe mendova qe ta ndaja edhe me ju.Fillon me dy zonja të moshuara që ulen...
277,203FansLike
17,370FollowersFollow
15,100SubscribersSubscribe

Recent Posts