Thursday, June 4, 2020

Ekzekutoi burrin me 4 plumba, flet vëllai i Violetës: Kishte shenja në trup, s’e...

Konfliktet dhe dhuna e vazhdueshme gjatë bashkëjetesës me Kujtim Donajn janë bërë arsye për ta braktisur e për t’u larguar tek familja e saj...

Adelina Tahiri bën gabimin fatal në muajin e tetë të shtatzënisë

Ajo është në pritjen e ëmbël dhe duket se po e shijon më së miri këtë periudhë të bukur në jetën e saj. U përfol...

Ju kujtohet historia e Marjolit që nuk donte të jetonte më? Nuk do ta...

Më 30 maj emisioni BOOM në Ora News solli në vëmendje dramën sociale të familjes së Mimika Plakës dhe djalit të saj Marjol Doksani....

Eugent Bushpepa pret floket shikoni cfare ndryshimi drastik ka pesuar

Është e zakonshme që një roker të ketë flokë të gjata, tatuazhe apo shenja të tjera identifikuese. I tillë është edhe këngëtari i njohur shqiptar...

E turpshme/ Reklama për kompani bastesh pa mbarim para, gjatë dhe pas ndeshjeve

Prej disa ditësh ka nisur evenimenti më i ndjekur sportiv në botë, “Botërori 2018”, eveniment ky i shoqëruar me një vepër kriminale që Televizioni...

Bixhoz dhe tradhti, detaje të reja mbi arsyet pse gruaja vrau burrin

Një krim tronditës në familje, u shënua mëngjesin e kësaj të diele në tregun e Milotit, ku Violeta Donaj 35 vjeçe, i mori jetën...

I moshuari hyn në farmaci për të blerë ilaçe, por ajo qe i ben...

Një person ka humbur jetën në mënyrë të dhimbshme në Tiranë, teksa kishte hyrë në një farmaci për të blerë ilaçe. Ngjarja e rëndë ndodhi...

Ky është Kujtim Donaj që u vra me 4 plumba në mes të Milotit...

Ky që shihni në foto është Kujtim Donaj, 42 vjeçari i cili mbeti i vdekur mëngjesin e sotëm, pasi gruaja e tij e qëlloi...

Aksident i rëndë, plagoset princi, vdes gruaja e tij

Një aksident i rëndë i ndodhur në orët e para të mëngjesit të së dielës, ka përfunduar me plagosjen e princit të Kamboxhias dhe...

Gruaja nxjerr nga shtëpia burrin pas 43 vitesh martesë, i vendos kusht befasues

Një çift bashkëshortësh është bërë pjesë e seancës së ndërmjetësimit në rubrikën “Shihemi në Gjyq”. Pas 43 vitesh martesë z.Qani është nxjerrë jashtë shtëpie...
280,533FansLike
19,984FollowersFollow
15,100SubscribersSubscribe

Recent Posts