Thursday, May 28, 2020

Dietë me vezë të ziera: Humbni 10 kilogramë për 14 ditë

Nëse dëshironi të humbni peshë shpejt, një dietë e cila në qendër të vëmendjes i ka vezët e ziera, mund të jetë e duhura...

Alarmohen banorët, tonelata peshk i ngordhur del nga Drini, ja ç’po ndodh

Banorët e fshatit Barbullush në Lezhë janë alarmuar nga situata me të cilën përballen cdo ditë në lumin Drin. Sasi të mëdha peshku të...

Bojlerin më mirë ta fikim apo ta mbajmë ndezur? Si kursehet energjia elektrike

Kemi dëgjuar miliona herë që më mirë është të jetë i ndezur bojleri vazhdimisht sesa ta fikni, sepse kështu, gjoja, kursehet energjia elektrike. Ja...

Detajet, i riu masakroi prindërit me thikë pasi nuk i pranuan të dashurën

Vendi u trondit sërish sot nga një krim i rëndë në familje. Një 25-vjeçar nga Durrësi plagosi me thikë dy prindërit e tij të...

Lajme të këqija nga WhatsApp/ Nëse keni këtë telefon nuk do ta përdorni dot...

Të gjithë jemi familjarizuar me WhatsApp dhe kur lexojmë këtë lajmë nuk na vjen aspak mirë. Beni kujdes, pasi se fundi eshte njoftuar se aplikacioni...

Mësuesi përdhunoi 11-vjeçaren nga Tepelena, dy prindërit rrëfejnë tmerrin pas telefonatës anonim

Kanë kaluar më shumë se dy javë nga ngjarja e rëndë në Luftinje të rrethit të Tepelenës, pasi mësuesi Myzo Dida 63 vjeç, dyshohet...

Gent Zenelaj ia ‘qëndis’ bukur aktorit ‘rilindas’: Je si nuse e re, nuk vjell...

Aktori i njohur i humorit Gentian Zenelaj ia “qendis” kolegut të tij tashmë drejtor Erion Isait lidhur me reagimin e këtij të fundit për...

“Ke ardh vetë apo t’kan sjellë mezor?” Juria flliq shqiptarin në ‘Talent Show

Një djalë i ri shqiptar ka përjetuar një eksperiencë jo fort të hijshme teksa po përpiqej të tregonte talentin e tij dhe të bëhej...

Masakroi me thikë të dashurën milionere dhe i shtypi kokën, si u kap 22-vjeçari...

Policia e Tiranës ka arrestuar një shtetas malazez, që prej një muaji ishte shpallur në kërkim për vrasje nga autoritetet e vendit të tij....

Ai ka rrogë më të mirë se sa kryeministri shqiptar, nuk do e besoni...

Shume nuk e dine se cfare pune konkretisht ben Olti Curri, edhe pse njihet si një prej opinionistëve të showbizit, që i thotë gjërat...
280,411FansLike
19,866FollowersFollow
15,100SubscribersSubscribe

Recent Posts