Thursday, June 4, 2020

E la veturën në një nga parkingjet e Prishtinës, në mëngjes nuk i gjeti...

Mbrëmë në orët e vona, një veturë në Prishtinë, i janë vjedhur të katër gomat, duke e pamundësuar atë të lëvizë më pas. Vjedhja ka...

Mjekët kinezë nisen drejt Italisë, së bashku me 33 ton furnizime mjekësore dhe barna

Kina i vjen ne ndihme Kinezeve ata sjellin nje ekip mjekesh dhe duan qe ti ndihmojne ne kete kohe te veshtire qe eshte Italia...

ky eshte femija me i bukur ne bote , fale nje postime ne twetter...

Në vitet e fundit, interneti është bërë një mjet shumë i fuqishëm. Mediat sociale refrakton gjithë jetën tonë shoqërore dhe me disa klikime ne...

Blen apartamentin e Sadri Abazit, gruan e gjen belaja, kur futet në shtëpi zbulon...

Shtetësja Adriana Baku ka rrëfyer në emisionin “Stop” se në vitin 2012 bleu një apartament në rrugën “Jordan Misja”, me vlerë 80 mijë...

Alarmante/ Big Market tregton ushqime të skaduara, ja si po rrezikoni shëndetin

Rrjeti i njohur i supermarkteve falsifikon datën e skadencës së produkteve ushqimore, AKU i vendos gjobë, por fsheh skandalin, pazar i madh për të...

Kapet krijesa e frikshme në Vlorë, s’ishte parë kurrë diçka e tillë

Një krijesë e çuditshme është kapur ditën e sotme nga disa djem të rinj në qytetin e Vlorës, në afërsi të vendit që nga...

Historia prekëse e Xherdan Shaqirit, s’kishte para as për stërvitje

Xherdan Shaqiri dha një intervistë të gjatë për The Players Tribune, në këtë intervistë shqiptari nga Kosova ka shpjeguar në detaje jetën e tij...

Antarktidë: Nuk do e besoni se çfarë u zbulua poshtë akullnajës më të madhe

Shkencëtarët kanë zbuluar një burim të nxehtësisë vullkanike nën akullnajën më të madhe në Antarktidë, raporton TCH. Në një studim të kryer nga Instituti i...

Florinj e gurë të çmuar, thesari marramendes i zhdukur i turqve gjendet në Librazhd!

Shqipëria është një vend i vogël por me pasuri të mëdha në nëntokën e saj. Por si duket vendi jonë s'është eksploruar siç duhet për...

Bankomati nuk nxirrte para, shokohen kur hapin makinerinë

Mund të duket e pabesueshme, por është e vërtetë. Një ngjarje e pazakontë është regjistruar "në vendin e çudirave", në Indi. Më shumë se 13...
280,535FansLike
19,984FollowersFollow
15,100SubscribersSubscribe

Recent Posts