Wednesday, September 28, 2022
HomeLAJME

LAJME

Mjekët kinezë nisen drejt Italisë, së bashku me 33 ton furnizime mjekësore dhe barna

Kina i vjen ne ndihme Kinezeve ata sjellin nje ekip mjekesh dhe duan qe ti ndihmojne ne kete kohe te veshtire qe eshte Italia pasi Italia eshte vendi i dyte ne bote per te infektuar. Por nga Kina vjen...
Advertisingspot_img

Popular posts

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,502FollowersFollow
0SubscribersSubscribe