HomeLAJME

LAJME

Ky është 55-vjeçari qe kreu mardhenie me zor me vazjen e shokut 12 vjecare ne Tirane.Foto

Personi që po shikoni në foto është i dyshuari Astrit Terolli që kapi me zor 12-vjeçaren në Tiranë, shkruan dosja. Ai është vënë në pranga pasi ekspertiza ka vërtetuar mardhenie me të miturës në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në shtëpinë...

Vjehrra i cudit te gjithe i dhuron veshkën për nusen: “E kam si vajzën time”!

44-vjeçarja Debora priste prej disa kohësh në Padova të Italisë mundësinë për transplantin e veshkës. Vjehrra e saj Annalisa i shpëtoi jetën duke iu bashkuar programit të shkëmbimit të quajtur “Deck”: praktikisht veshka e gruas shkoi te një pacient...

Po kalonte rrugen 79 vjecari shqiptar aksidentohet nga makina e plehrave ne Itali

Një 79-vjeçar shqiptar ka mbetur i plagosur rëndë në një aksident rrugor në Brescia, Itali. Ngjarja ndodhi mëngjesin e së hënës. Sipas raportimitt të medieve italiane i moshuari u përplas nga një kamion mbeturinash, ndërkohë që ndodhet në spital, ku...

Klodiana Lala rrëfen për herë të parë kur është ndjerë e rrezikuar dhe tronditur për vajzën e saj:

Gazetare kronike prej rreth 15 vitesh, prezente në çdo studio ku flitet lajmi i fundit për kronikën e zezë dhe krimin në vend, por Klodiana Lala ka qenë gjithnjë e rezervuar për jetën private. E ftuar së fundmi në “Abc...

21 vjeçari ne Diber qellon me arme 15 vjecarin diten e sotme. Ja ku e fshehu armen

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dibër ku një 15 vjeçar është plagosur gabimisht me armë zjarri nga një 21 vjeçar. Uniformat blu bëjnë me dije se policia ka zbardhur ngjarjen dhe ka vënë në pranga 21 vjeçarin me...

Ermal Mamaqi lexon 200 libra. Ja cfare i ndodh atij me pas

I ftuar në emisionin “Jeto me Orën”, Ermal Mamaqi foli rreth librit të tij “Në garë me veten”, një libër motivues që mëson lexuesin si të përballojë sfidat në jetë dhe të arrijë suksesin. Ermali ka treguar se i...

3 shqiptarë kapin me zor 23-vjeçaren në një disko, vajza zgjedh të bëjë mardhenie me pagesë me njërin nga djemtë

Një 23 vjeçare në Milano, e cila shkoi për t’u kënaqur në një disko, u përball me një ngjarje ndryshe. Ajo u tërhoq nga disko drejt një dhome moteli. Djemt mësohet se janë tre shqiptarë të moshës 29, 23...

25 vjecari kreu mardhenie me zor me 15 vjecaren. Ja sa vite e denoi gjykata

Një studente 15-vjeçare në Qipro përjetoi formën më të keqe të abuzimit nga një 25-vjeçar sirian. Ajo u përdhunua dhe më pas u poshtërua me një video të puiblikuar në rrjetet sociale nga shokët e saj të klasës. Autori,...

Vdes në gjumë nena 40 vjecare shqiptare. Fëmija 4 vjec e ruan për orë të tëra pranë saj

Ngjarje e trishtë në Itali. E mitura mendoi se nëna e saj ishte në gjumë dhe nuk donte ta shqetësonte, por gruaja kishte vdekur. Një 4-vjeçare shqiptare ka parë nënën e saj për orë të tëra të vdekur, deri në...

Ra nga lartësia 4-5 metra diten e djeshme ky është 42-vjeçari shqiptar që humbi jetën në Itali

Është identifikuar 42-vjeçari shqiptar në Itali, i cili vdiq tragjikisht pasi ra nga çati ku po punonte. Mediet italiane bëjnë me dije se bëhet fjalë për Armando Serjanin. Ngjarja ndodhi 2 ditë më parë, më 4 nëntor, në rajonin Chiabotto të...
Advertisingspot_img

Popular posts

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe