Brenda shtepise luksoze te Ponit/ Ja sa e bukur eshte dhe si e ka rregulluar ajo cdo hapesire te saj

0
1510

Kegetarja e muzikes se lehte popullore Poni eshte nder me te pelqyera te publikut shqiptar ne te gjitha trevat me hitet e saj dhe jeten e pasur artistike.

Megjithe shfaqjet e saj neper organizime te ndryshme ku ftohet, Poni gjithmone ka qene diskrete per jeten e saj private dhe familjare.
Madje ajo rralle ka dale me bashkeshortin dhe djalin ne publik.

Por ne rrjetin e saj social Instagram ajo ka treguar disa pjese nga shtepia e saj luksoze duke na bere te kuptojme edhe me shume se kua jo strehohet pas punes .

Nje ambjent teper i ngrohte dhe i kuruar me detaje.