Brenda shtepise luksoze te Blendi Fevziut/ Shikoni sa bukur e ka arreduar ai vilen

0
1603

Gazetari i njohur Blendi Fevziu eshte babai i dy vajzave qe quhen Mishel dhe Alis. Tashme e kemi kuptuar se Fevziu eshte i rezervuar mbi jeten e tij private.

Por gjate pervetorit te 5 te vajzes se tij te vogel nuk na ka shpetuar askujt postimi i tij e disa foto te bukura nga kjo feste.

Ne foto shihet nje pjese nga shtepia e tij ku dallojne tollumbacet kuq e zi dhe mobiljet moderne, luksoze dhe teper e kuruar. Ngjyrat dominuese duken e zeza, kafja dhe pak e kuqa me nje stil modern dhe teper me shije.

Blendi ka nje diference te madhe ne moshe tek vajzat e tij por si cdo baba tjeter eshte shume i lidhur me ato, vajza e tij e madhe, Alis eshte 19 vjece dhe dita dites behet edhe me e bukur.