Blendi Fevziu gazetari me i paguar shqiptar.Kjo eshte vila e tij shume e bukur.

0
1627

Eshte nje nga gazetaret me te mire dhe te me te paguar mbi 20 vite ne televizionin shqiptar dhe shume i ndjekur me nje super audience dhe super emisione me tematika mjafte te bukura dhe aktuale.

Ai nga e hena ne te enjte eshte ne cdo mbremje ne ekranin shqiptar.

Por ai eshte dhe nje nga gazetaret me te paguar ne tregun e televizioneve dhe rroga e tij eshte shume e madhe.

Ai ka dhe nje shtepi te bukur dhe te madhe.Kopshti ku mbizotron gjelbërimi, duket një vend ku Blendi kalon goxha kohë kur ai eshte i lire.

Plus pishina yllinjte jane pjese e shtepise se tij te madhe.

Ne i urojme Blendit dite te bukura dhe emisioni te reja plot emocion.