Home VIDEO RECETA Biskota per kafe dhe caj (video recete)

Biskota per kafe dhe caj (video recete)

175
0

Receta per biskota caji apo kafeje:
2 kokrra veze,
1 filxhan caji sheqer
1 filxhan caji gjalp dhe i rrahim se bashku sa te treten te gjithe perberesit.
I shtojme 1 filxhan kos dhe pastaj nje gjysem luge caji sod buke e shtojme tek mielli. e formojme brumin dhe e hapim pastaj ne forme pete mbi tavoline me ndihmen e formave .
Piqen per 20 min ne 180 grade

Shikoni videon