Bëri bujë me rolin e saj në “Bidaai” bashkë me Sadnën, shihni sa shumë ka ndryshuar sot Ragni

0
1267

Shume vite më parë, seriali indian “Bidaai” mbertheu shqiptaret para ekranit në Tv Klan dhe u bë shumë i sidomos me dy personazhet kryesore qe ishin Sadna dhe Ragni.

Së fundmi, aktorja ne rolin e Ragnit, Parul Chauhan, ka marrë vëmendjen e mediave pasi ne fotot e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale, nuk do ta besoni ndryshimin që ajo ka pësuar.

Ndërkohë, ajo vazhdon karrieren e saj ne aktrim ne seriale të ndryshme indianë dhe vazhdon gëzon famë të madhe tek populli indian e me gjere.