Baba si ai nuk ka! Djali i Ardit Gjebreas publikon foton me të dhe shkruan fjalë shpirti: I pari është babai në jetë!

0
582

Jon Gjebrea, djali producentit Ardit Gjebrea është përfolur së fundmi pasi dyshohet se ai i ka dhënë fund lidhjes së tij 2-vjeçare me të fejuarën e tij, Merlin.

Në një foto në llogarinë e tij në Instagram, Jon postoi një foto në krah të të atit, ku janë të përqafur me njëri-tjetrin. “H eroi i parë i një djali është babai i tij”, shkruan Joni krah fotos.

Arditi dhe Jon duket se janë shumë të lidhur, pasi të shpeshta janë rastet ku të dy nuk ngurojnë të shprehin dashurinë për njëri tjetrin. Madje, Arditi i dedikoi një këngë të birit, të titulluar ‘Jon’.