Home TE NDRYSHME Autobuzi 1.7 milion dollarë, është në thelb një hotel me 5 yje

Autobuzi 1.7 milion dollarë, është në thelb një hotel me 5 yje

133
0

Për shumicën e njerëzve, termi ‘motorhome’ nuk perben ‘luksin’. Një kompani gjermane kanë nxjerrë një bishë mbi rrota prej 1.7 milion dollarësh. GMC Duket si një kamion iHot Wheels.
Performanca S është modeli më i fundit në serinë e motorave Volkner Mobil dhe është në thelb një hotel me 5 yje që mund të parkosh kudo që të pëlqeni. Vetura me mahnitëse përmban një krevat dopio, një kuzhinë plotësisht të pajisur, një zonë të gjerë të rri kot dhe një banjo të nxehtë.

Në rast se e gjithë kjo nuk është e mjaftueshme shoqëria e lartë për ju, karavani i stilit të lartë ka edhe një garazh me një ashensor elektrohidraulik, dhe i përshtatet çdo gjëje nga Ferrari në Mercedes.

Pra, nëse jeni duke u kruar për të nisur në rrugë të hapur, por nuk jeni gati të largoheni nga komoditeti i çatise tuaj dhe Lambo tuaj të dashur, Performanca S mund të jetë vetëm një anije aventurë e përsosur për ju

Shkojeni dhe na tregoni në komentet nëse do ta donit këtë mrekulli.
Kjo është Volkner Mobil Performance S, motorhome më luksoze që keni parë ndonjëherë

Brenda automjetit prej 1.700.000 dollarësh, mund të gjeni një hotel me 5 yje në rrota

Është e pajisur me një kuzhinë të plotë …
Një krevat dopio i rehatshem…
Një banjë e nxehtë …
Dhe më së miri, një garazh electrohydraulic mjaft i madh për të përshtatur çdo gjë nga një Ferrari në një Mercedes
Me kete cdo udhëtim behet me i bukur

https://www.boredpanda.com/

©gatuajshendetshem/ Përktheu: Edlira H./