Sunday, January 29, 2023

shendeti

12452 POSTS0 COMMENTS

Ndodh cudia ne Durres. Prindërit “shesin” vajzën 30 vjeçe nje 60 vjeçari

Sot në emisionin “Aldo Morning Show” në Tv Klan, gazetarja Dhurata, ka treguar ngjarjet më të fundit që kanë ndodhur në Durrës. Ajo ka...

Çfarë ndodhë nëse mbani shumë urinën?

Në shumicën e rasteve mbajtja e urinës nuk do të jetë rrezik për jetën, mirëpo nëse veproni kështu shpesh dhe çdo ditë, me siguri...

Shqiptari po shkonte ne Itali. Policia cuditet nga ushqimet qe kishte ne cantë

Si pjesë e kontrolleve të pasagjerëve që vijnë nga vendet të cilat ende nuk janë pjesë e Bashkimit Europian, agjentët doganorë në aeroportin e...

Luizi merr vendimin e papritur ndaj Kiares diten e sotme

Kiara kërkon nga Luizi t'i japë kohë përpara se të vendosë për marrëdhënien e tyre. Por pikërisht kjo gjë po i largon ata nga...

Simptomat e para të kancerit të mushkërive që i ngatërrojmë shpesh me sëmundjet e tjera

Kur kanceri i mushkërive zbulohet mjaft herët, mund të shërohet. Kushtojini vëmendje simptomave të para të kancerit të mushkërive për të rritur gjasat e...

Nena 20 vjecare e gjen belaja. Djali 5 muajsh peshon 23 kilogram

Një nënë ka zbuluar se foshnja e saj pesë muajshe peshon 23 kilogramë dhe vesh rroba që i përshtaten një fëmije një vjeçar. Ajo...

53 vjecari shqiptar qe punonte si pjatalarës gjendet i pa jete ne kanal ne Itali

Gjendet i pajete në kanal një shqiptar në Itali. Raportohet se 53-vjeçari shqiptar Gëzim Muho humbi jetën në komunën San Dona, (Venecia) Itali, në rrethana...

Tea cudit shqiptaret. S’kam prekur libër me dorë që 15 vjeçe, por dola me 10-ta

Tea, një nga banoret e Big Brother Vip ka treguar jetën e saj. Ajo u ndal tek divorci i prindërve, sesi ai ndikoi jetën...

4 shenjat që duhet ta çoni fëmijën tuaj menjëherë te mjeku

Si prindër, ndonjëherë mund të jetë e vështirë të dini se kur duhet ta çoni fëmijën tuaj te mjeku ose kur jeni duke reaguar...

Shikoni si jane bere 6 binjaket mbas 30 vitesh. Imagjino cka hequr nena e tyre per ti rritur ato

Emocioni i lindjes është ndoshta ndjenja më e fortë që çdo çift mund të përjetojë duke përshëndetur një anëtar të ri të familjes. Paramendoni se...

Dr. Bajram Balliu tregon si të parandaloni shtatzëninë e padëshiruar

Bajram Balliu – Kontracepsioni është një tërësi masash, të cilat frenojnë shtatzëninë. Mjeku obstetër gjinekolog Bajram Balliu tregon për suplementin “Life Pages” në “Gazeta...

Me ne fund 91 vjecari gjen dashurin e vertete pas 4 divorceve

Dashuria nuk njeh moshë dhe Rupert Murdoch është prova e qartë. Në moshën 91-vjeçare dhe me katër martesa të dështuara, manjati ka gjetur sërish...
Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,681FollowersFollow
0SubscribersSubscribe