Monday, January 30, 2023

shendeti

12461 POSTS0 COMMENTS

Dietologët tregojne sekretin, sallata shumë e shijshme që ju bën të ulni barkun dhe të bini në peshë

Kjo sallatë është praktike, e shpejtë për t’u përgatitur dhe shumë e shijshme, kjo sallatë do t’ju ndihmojë të ulni barkun, të humbni peshë...

Përzieni vazelinën me këtë përbërës dhe shikoni se çfarë do të ndodhë me lëkurën tuaj

Dëmtimi i enëve të gjakut për gjithëfarë arsyesh na lë me shenja në lëkurë që brenda 7 ditëve ndryshojnë ngjyrë nga vjollcë, në të...

Si gjithmon shqiptaret i gjen belaja ne aeroport.Vonesa, bagazhe të dëmtuara apo te humbura…

Udhëtimet e shqiptarëve jashtë vendit kanë qenë një nga peripecitë më të mëdha. Duke filluar nga vitet 90′ e deri në ditët e sotme,...

40 vjecarja shtrihet te fle gjumë por familja e gjen pa shenja jete nje ore me vonë

BRITANI-Nëna gjendet e pa jete nga vajza e saj. Kelly Gleeson, 40 vjeç, shkoi në shtrat per te fjetur por nuk u zgjua me.Vajza e...

Nena perleshet me te bijen për çështje pronësie diten e sotme

Nënë e bijë janë plagosur këtë të shtunë në Fushë-Kosovë teksa ishin brenda veturës, ndërsa i dyshuari për këtë rast është identifikuar nga policia...

Vjen oferta e madhe per Luizin dhe pse eshte brenda ne BBV. Vjen kontrata e pare

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli, tashmë banor i Big Brother VIP Albania, në një muaj qëndrim në këtë shtëpi ka arritur që të bëhet një...

Nuk do ta besoni sa shumë ka ndryshuar dhe është plakur Maria nga seriali ‘Për ty’ (Foto)

Seriali ‘Për ty’ me aktorët kryesor ‘Maria’ dhe ‘Antonio’, vite më parë ishte ndër serialet më të shikuar në vendin tonë. Pasi kanë kaluar vite...

2 vjet pas trajtimit rraskapitës për kancerin vjen lajmi i mire per 47 vjecaren. Dhe ka nje mesazh per te gjithe

CEO dhe themeluesja e WundaBar u diagnostikua me një kancer të rrallë, agresiv të qafës së mitrës. Ajo ka qenë e sinqertë për udhëtimin...

Arrestohet 35 vjecari ne Durres pasi kishe mbushur trupin me 35 mij euro

OSpecialistët për Hetimin e Krimeve Ekonomiko-Financiare të DVP Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin S. C., 35 vjeç, banues në Kavajë, pasi gjatë kontrollit të...

Rrëfimi i rrallë i zjarrfikësit: Ishte djegur e gjithë dhoma bashkë me librat, vetëm Kurani jo! (FOTO)

Imami Ahmed Kalaja ka nxjerrë një foto, të cilën ia ka nisur një zjarrfikës. Siç duket edhe nga përshkrimi i bërë nga zjarrfikësi, në...

Ndalohet autobuzi me pasagjer ne doganen Italiane. Shikoni se sa ton vaj kishte brenda

Një sasi prej 9 tonësh vaj ulliri është sekuestruar nga Policia italiane vetëm muajin e fundit, pas kontrollit të autobusëve me pasagjerë që ishin...

Orari kur shkoni në shtrat mund të ‘parashikojë rrezikun e diabetit dhe sëmundjeve të zemrës’

Orari kur shkoni në shtrat mund të 'parashikojë rrezikun e diabetit dhe sëmundjeve të zemrës' "Zogjtë e natës" kanë më shumë gjasa të zhvillojnë diabet...
Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,684FollowersFollow
0SubscribersSubscribe