Sunday, January 29, 2023

shendeti

12452 POSTS0 COMMENTS

Ja çfarë ndodh me trurin, zemrën dhe barkun tuaj kur hani 3 banane në ditë!

A e dini se nëse hani të paktën tre banane në ditë, mund ta zvogëloni ndjeshëm rrezikun për të pasur një goditje në tru...

Vajza dhe gra, kjo BIMË bën që të MOS keni nevojë të shkoni më te GJINEKOLOGU

Problemet gjinekologjike, të cilat mund të jenë nga më të lehtat e deri tek më seriozet, janë shumë të zakonshme te vajzat e reja...

Burri braktis gruan shtatzënë duke i lënë asaj borxhe të mëdha, por një ditë ajo vëren diçka në furrën e re që i ndryshon...

Pavarësisht nga të gjitha ngjarjet tragjike që ndodhin në kete bote dhe pavarësisht veshtiresive qe hasin njerëzit, ne me të vërtetë jetojmë në një...

15 mënyra të thjeshta si të përdorni në të përditshmen tuaj gjysmë limoni dhe një lugë sodë buke

Shumë prej nesh janë janë të njohur me vetitë kurative të sodës së bukës, apo limonit, por a keni menduar ndonjëherë se përzierja e...

Fërkoni këmbët me këtë dhe do të largoni të çarat e thembrave brenda 1 dite

Sot unë do të ndaj me ju nje menyre te shkelqyer pastrimi per kembet tuaja te plasaritura.Ky pastrim do te zbuse kembet tuaja. Përsëriteni...

Ju bëhen gishtat kështu kur i fusni në ujë? Tregon diçka tronditëse

Me ane te disa gjesteve te thjeshta, apo dhe veprimeve qe shpesh kalojne pa u vene re nga ana jone. mund te mesojme shumë...

Gruaja më e mençur në botë zbulon: 9 këshilla për të hequr dhjamin përgjithmonë!

Marylin vos Savant ka ofruar një zgjidhje për çështjen më problematike të femrave të shumta- mbajtja e trupit në formë. Problemi sot përfshin femrat që...

Maskë sekrete indiane për rritjen ekstreme të flokëve!

Rritja e flokëve mund të jetë një proces i lodhshëm. Veçanërisht per ata qe deshirojne nje gjatesi flokesh deri te beli. Por mos u...

Nëse shtëpia juaj ka nevojë për një pastrim të thellë, kushtojini vëmendje këtyre këshillave!

Pa marrë parasysh se sa shpesh e pastroni shtëpinë tuaj, ka gjithmonë zona që përfundojnë duke u lene pas dore. Megjithate pastrimi i thellë...

Adoleshentin e godet rrufeja, zbuloni objektin që i shpëtoi jetën

Një nxënës i mbijetoi një goditje rrufeje potencialisht vdekjeprurëse, sepse mbante një skateboard. Josia Wiedman, 13 vjeç, u mbrojt nga forca e plotë e valës...

Të gjithë ju prindër që keni fëmijë në shkollë, në shtator ju pret një surprizë e pakëndshme. Librat…

Librat këtë vit të ri shkollor do të kushtojnë më shtrenjtë. Dhe jo pak por deri në 35 përqind më shumë se një vit...

Bobo çfarë kam bërë! Zbulohen SMS e Ritvan Zykajt me vëllain pak pas masakrës

Gjatë marrjes në pyetje të vëllait të Ritvan Zykajt, Hoveljandos, policia ka zbuluar edhe mesazhet që ata kishin shkëmbyer me njeri-tjetrin. Gjatë kohës që ata...
Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,681FollowersFollow
0SubscribersSubscribe