Friday, May 20, 2022

shendeti

9288 POSTS0 COMMENTS

229 fëmijë u infektuan kohet e fundit nga qe kishin konsumuar vezët Kinder

229 fëmijë u infektuan nga salmonela nga qe kishin konsumuar vezët Kinder Deri në 324 raste të salmonelës në Evropë dhe SHBA tani janë të...

Me veshje sportive, Almeda me bashkëshortin e fëmijët marrin gjithë vëmendjen

Almeda Abazi me bashkëshortin e dëmijët ishin të shikojnë një lojë futbolli. E nga atje sollën një foto të ëmbëk për fansat e tyre. Të gjithë...

Largoni pergjithmone milingonat nga shtepia juaj dhe harxhoni fare pak

Ky truk kaq ekonomik i dëbon milingonat nga shtëpia juaj përgjithmonë Moti i ngrohtë po i bën të gjithë të ndihen pak më të gëzuar,...

Qytetit shqiptar do ti nderrohet emri. Nisma e re qe do te merret me emrat e qyteteve

I ftuar në emisonin START, në SCAN TV, gazetari Norel Zaimi foli mbi një nismë të ndërmarrë së fundmi për të rishikuar emrat e...

Gati linja e re hekurudhore/ Tren modern për Duress-Prishtinë, Ministrja: Linje e shpejte brenda ketij..

Premtimet vazhdojne nga qeveris se Shqipëria do të investojë për hekurudha në të ardhmen. Një e tillë pritet të ndërtohet për të lidhur Durrësin...

Mban gjithe diten kufjet vesh 12 vjecari e gjen belaja. Keshille per cdo prind

Familja e 12 vjeçarit ndre padi ndaj Apple pasi 'AirPods dëmtoi dëgjimin e djalit të tyre Familja ka akuzuar prodhuesin e iPhone për neglizhencë dhe...

E reja shpenzoi 4 mijë paund ndërhyrje për dhëmbë të rinj . Shikoni cfare ndryshimi drastik/foto

Ka shpenzuar 4 mijë paund ndërhyrje për dhëmbë të rinj – Ja cfarë i ka ndodhur tani Kejla kishte vendosur datën e dasmës por nuk...

Blero u nda nga gruaja e dytë, kjo ishte këshilla e tij per ju pas martesës së parë

Gjatë ditës së sotme nëpër media rozë është raportuar se pas tri vitesh martesë këngëtari, Blero dhe partnerja Afrona i kanë dhënë fund martesës...

Tërmeti i fuqishëm 6.9 i shkallës Rihter. Jepet alarmi për cunami ne kete vend

Një tërmet i fortë ka goditur ishujt Macquarie në jugperëndim të Oqeanit Paqësor. Sipas EMSC forca e tërmetit ka qenë 6.9 e shkallës Rihter. Sipas Byrojës...

Cifti i ri qe po cudit te gjithe njerezit ne rruge. Kaq e vogel linde nje femi

Të kesh një fëmijë duhet të jetë një nga periudhat më të lumtura të jetës suaj. Por për Lyndsey Ashton, nuk ka qenë aspak...

Nje tjeter dite pushimi per nxenesit dhe shkollat, vjen njoftimi nga Ministrja Kushi diten e sotme

Ministrja e Arsimit Evis Kushi ka njoftuar 25 Majin ditë pushimi për të gjitha institucionet arsimore publike dhe private në qarkun e Tiranës Njoftimi i...

Prindër kapeni sa nuk është vonë,e keqa e heshtur që po prek fëmijët e sotëm

Ne duhet të bëjmë ndryshime në jetën e fëmijëve tanë para se një brez i tërë të shkojë nën trajtim me ilaçe.Një tragjedi e...
Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,316FollowersFollow
0SubscribersSubscribe