Atdheu i puth këmbët nënës dhe i thotë fjalët që na prek të gjithëve. Foto

0
236

Atdhe Xharavina vazhdon të postoj video dhe imazhe të ndryshme nga jeta e tij në Instagram.

Ish-konkurenti i Për’puthen kësaj here u shfaq nga plazhi teksa masazhonte këmbët e nënës së tij dhe më pas ia puth.

Ai ka shkruar se poshtë atyre këmbëve është parajsa, gjithashtu uroi që Zoti t’i bekojë të gjitha nënat.

Atdheu vazhdimisht tregon publikisht sa i lidhur është me nënën e tij e cila më herët kishte probleme shëndetësore.